تجهیزات شبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

از {{model.count}}

CISCO SFP-10G-LR

تعداد
نوع
700,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...
"جهت اطمینان از موجودی و قیمت با شماره 02191307540 تماس بگیرید."
گارانتی یک ساله
امکان پرداخت در محل
ارسال به سراسر کشور

ماژول SFP-10G-LR یک ماژول فیبر نوری سیسکو می‌باشد که دارای درگاه LC/UPCمیباشد.ماژول SFP-10G-LR سیسکو با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP سازگاری دارد و از استاندارد 10GBASE-LR پشتیبانی میکند.CISCO SFP-10G-LR همچنین دارای قابلیت Hot Plug و طول موج 1310 نانومتر با حداکثر فاصله 100 متر است.

مشخصات
دارای درگاه LC/UPC
دارای طول موج 1310 نانومتر
دارای قابلیت Hot Plug
پشتیبانی ازاستاندارد 10GBASE-LR
نوع کابل SMF
طول کابل حداکثر 10 کیلومتر
سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP
نوع فیبر SFP+

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...